Autotalo Hartikainen Kuopio

Kuopion Autotalo Hartikaiselta löydät laajan uusien henkilö- ja hyötyajoneuvojen valikoiman sekä jatkuvasti päivittyvän yli sadan kuntotarkastetun vaihtoauton valikoiman.


Toimintamme kattaa kaikki autoilun palvelut merkkihuollosta varaosiin, vauriokorjaamoon, rengaspalveluun ja autopesuun.

Tervetuloa palveltavaksi osoitteeseen Neulalammentie 4, 70780 Kuopio

Tiloissamme toimii myös Kolmisopen Lounaskahvila.

Yhteystiedot Kuopio

Automyynti

0400 331 155
MA-PE 09:00 - 17:00
LA 10:00-14:00

 

Teija Ketolainen
Ajoneuvosihteerien tiimiesimies

040 922 3753

Lähetä WhatsApp whatsapp

teija.ketolainen@hartikainen.com

Huolto

0400 332 255 Mercedes-Benz
0400 205 533 Muut merkit

MA-PE 07:30 - 17:00, LA suljettu

Jari Karjalainen
Työnjohtaja

0400 332 255

jari.karjalainen@hartikainen.com

Matti Hartikainen
Työnjohtaja

0400 332 255

matti.hartikainen@hartikainen.com

Seppo Loimi
Työnjohtaja

0400 332 255

seppo.loimi@hartikainen.com

Jari Leppänen
Työnjohtaja

0400 205 533

jari.leppanen@hartikainen.com

Tommi Kinnunen
Työnjohtaja

0400 205 533

tommi.kinnunen@hartikainen.com

Marko Puustinen
Hallityönjohtaja

0400205533

marko.puustinen@hartikainen.com

Varaosamyynti

0400 332 288
MA-PE 07:30 - 17:00
LA suljettu.

Sauli Huovinen
Varaosamyyjä

0400 332 288

sauli.huovinen@hartikainen.com

Jouni Pirinen
Varaosamyyjä

0400 332 288

jouni.pirinen@hartikainen.com

Jussi Poimaa
Varaosamyyjä

0400 332 288

jussi.poimaa@hartikainen.com

Elisa Männistö
Varaosamyyjä

0400 332 288

elisa.mannisto@hartikainen.com

Tuukka Tervo
Varaosamyyjä

0400 332 288

tuukka.tervo@hartikainen.com

Patrik Pelkonen
Varaosamyyjä

0400 332 288

patrik.pelkonen@hartikainen.com

Jyrki Hakala
Varaosapäällikkö

0400 792 995

jyrki.hakala@hartikainen.com

Vauriokorjaamo

0400 202 677
MA-PE 07:30 - 17:00
LA suljettu

Ari Kaikko
Työnjohtaja

0400 202 677

ari.kaikko@hartikainen.com

Sasu Happonen
Työnjohtaja

0400 202 677

sasu.happonen@hartikainen.com

Sivustomme käyttää evästeitä käyttäjäkokemuksen parantamiseksi