Autotalo Hartikainen Kajaani

Kajaanin Autotalo Hartikaiselta löydät monipuolisen uusien henkilö- ja hyötyajoneuvojen valikoiman sekä kuntotarkastetut vaihtoautot.


Toimintamme kattaa kaikki autoilun palvelut merkkihuollosta varaosiin, rengaspalveluun ja autopesuun. Lisäksi Kajaanin Hartikaisella palvelee alueen suurin raskaan kaluston korjaamo.


Tervetuloa palveltavaksi osoitteeseen Syväojankatu 5, 87700 Kajaani

Tiloissamme toimii myös lounaskahvila sekä K1 Katsastus.

Yhteystiedot Kajaani

Henkilöautokorjaamo

MA-PE 07:30 - 17:00, LA suljettu.
0400 115 113
Puhelinpalvelu: MA-PE 08:00 - 17:00

Erkki Immonen
Työnjohtaja

0400 115 113

erkki.immonen@hartikainen.com

Samuli Korhonen
Työnjohtaja

0400 947 917

samuli.korhonen@hartikainen.com

Jani Salmela
Työnjohtaja

0400 115 113

jani.salmela@hartikainen.com

Ville Korhonen
Huoltopäällikkö

0400 115 113

ville.korhonen@hartikainen.com

Tony Tervo
Työnjohtaja, (MAN, MB hyötyajoneuvot)

0400 115 113

tony.tervo@hartikainen.com

Varaosamyynti

MA-PE 07:30 - 17:00, LA suljettu.
0400 115 112
Puhelinpalvelu: MA-PE 08:00-17:00

Kuorma-autojen varaosapalvelut:

MA-PE 07:00 - 20:00, LA 07:00 - 15:00
0400 115 114

 

Antti Keränen
Varaosamyyjä

0400 115 112

antti.keranen@hartikainen.com

Jyrki Kärki
Varaosamyyjä

0400 115 112

jyrki.karki@hartikainen.com

Juha Karppinen
Varaosapäällikkö

0400 334 883

juha.karppinen@hartikainen.com

Kuorma-autokorjaamo

MA-PE 07:00 - 20:00, LA 07:00 - 15:00
0400 334 864

Sami Turunen
Työnjohtaja

0400 334 864

sami.turunen@hartikainen.com

Mikko Vuoti
Varaosamyyjä

0400 115 114

mikko.vuoti@hartikainen.com

Joni Huotari
Varaosamyyjä

0400 115 114

joni.huotari@hartikainen.com

Markus Niemi
Varaosavastaava

0400 115 114

markus.niemi@hartikainen.com

Jari Luomajoki
Työnjohtaja

0400 334 864

jari.luomajoki@hartikainen.com

Sivustomme käyttää evästeitä käyttäjäkokemuksen parantamiseksi. Voit säätää valintojasi asetuksista