Autotalo Hartikainen Iisalmi

Palvelumme Iisalmessa on laajentunut!
Vaihtoautomyynnin lisäksi olemme avanneet
AD-monimerkkihuollon sekä Rengasmarketin!

Iisalmen Autotalo Hartikaisesta löydät merkkihuollon, rengaspalvelun ja varaosapalvelun.
Edustamiemme merkkien lisäksi huollamme myös muut automerkit.  

 


Iisalmen Hartikaisella sinua palvelee myös raskaan kaluston korjaamo.


Tervetuloa palveltavaksi osoitteeseen Marjahaankierto 11, 74130 Iisalmi

Yhteystiedot Iisalmi

Automyynti - vaihtoautot

Palvelemme MA-PE 9-17, LA 10-14.
Puh. 045 7750 0904

Henkilöautohuolto

0400 330 077
MA-PE 08:00 - 17:00. 
LA suljettu.

Jouni Vöyri
Työnjohtaja, hyötyajoneuvot

0400 330 077

jouni.voyri@hartikainen.com

Kristian Lyyra
Palvelumekaanikko

040 922 3612

kristian.lyyra@hartikainen.com

Harri Rytkönen
Palvelumekaanikko

0400 406 664

harri.rytkonen@hartikainen.com

Varaosamyynti

0400 330 088
MA-PE 08:00 - 17:00
LA suljettu.

Pasi Paaskoski
Varaosamyyjä

0400 330 088

pasi.paaskoski@hartikainen.com

Petteri Katainen
Varaosamyyjä

0400 330 088

petteri.katainen@hartikainen.com

Kuorma-autohuolto

Ajanvaraus: 0400 338 822
KA-varaosamyynti 040 922 5018

MA-PE 07:30 - 20:00
LA 7.30 - 15.30

 

Jyri Jääskeläinen
Työnjohtaja

0400 338 822

jyri.jaaskelainen@hartikainen.com

Konsta Kauppinen
Työnjohtaja

0400 338 822

konsta.kauppinen@hartikainen.com

Ari-Toivo Leinonen
Varaosamyyjä

040 922 5018

Ari-Toivo.Leinonen@hartikainen.com

Arto Vartiainen
Huoltopäällikkö

050 479 7730

arto.vartiainen@hartikainen.com

Markku Laine
Autotalonjohtaja

0400 792 983

markku.laine@hartikainen.com

Arto Vartiainen
Huoltopäällikkö

050 479 7730

arto.vartiainen@hartikainen.com

Tuomo Vuohtoniemi
Työnjohtaja

0400 330 077

tuomo.vuohtoniemi@hartikainen.com

AD-Autokorjaamo_500px.png

Palvelemme:
Ma-pe 8.00 - 16.3o
Puh. 050 4729 452

VARAA HUOLTOAIKASI TÄSTÄ >

Vesa Winter
Työnjohtaja

050 4729 452

vesa.winter@hartikainen.com

Rengasmarket_logo.png

Palvelemme:
Ma-pe 8.00 - 16.3o
Puh. 050 4726 863

Tuomo Tissari
Työnjohtaja

050 4726 863

tuomo.tissari@hartikainen.com

Sivustomme käyttää evästeitä käyttäjäkokemuksen parantamiseksi. Voit säätää valintojasi asetuksista