Autotalo Hartikainen Iisalmi

Iisalmen Autotalo Hartikaisesta löydät merkkihuollon, rengaspalvelun ja varaosapalvelun. Edustamiemme merkkien lisäksi huollamme myös muut automerkit.  


Iisalmen Hartikaisella sinua palvelee myös raskaan kaluston korjaamo.


Tervetuloa palveltavaksi osoitteeseen Marjahaankierto 11, 74120 Iisalmi

Yhteystiedot Iisalmi

Henkilöautohuolto

0400 330 077
MA-PE 07:30 - 17:00. LA suljettu.
Puhelinpalvelu klo 08:00 alkaen.

Kuorma-autohuolto

Ajanvaraus: 0400 338 822
KA-varaosamyynti 040 922 5018
MA-PE 07:30 - 18:00,
LA 7.30 - 15.30

Tuomo Vuohtoniemi
Korjaamopäällikkö

0400 330 077

tuomo.vuohtoniemi@hartikainen.com

Jouni Vöyri
Työnjohtaja, hyötyajoneuvot

0400 330 077

jouni.voyri@hartikainen.com

Varaosamyynti

0400 330 088
MA-PE 07:30 - 17:00
LA suljettu.

Pasi Paaskoski
Varaosamyyjä

0400 330 088

pasi.paaskoski@hartikainen.com

Petteri Katainen
Varaosamyyjä

0400 330 088

petteri.katainen@hartikainen.com

Jani Moilanen
Työnjohtaja / varaosamyyjä

0400 338 822

jani.moilanen@hartikainen.com

Konsta Kauppinen
Työnjohtaja / varaosamyyjä

040 635 1827

Lähetä WhatsApp whatsapp

konsta.kauppinen@hartikainen.com

Risto Jokiniemi
Korjaamopäällikkö Raskas kalusto

040 922 3723

Lähetä WhatsApp whatsapp

risto.jokiniemi@hartikainen.com

Sivustomme käyttää evästeitä käyttäjäkokemuksen parantamiseksi